NOGOMETAŠI SLAVENA DRUŽILI SE S MALIŠANIMA

01.05.2015.


Nogometaši NK Slavena Belupa sudjelovali su danas na obilježavanju Međunarodnog praznika rada u središtu Koprivnice. Družili su se s građanima i navijačima, a posebno najmlađima koji su pokazali zavidno umijeće u baratanju loptom. Navijače su pak zanimali detalji s jučerašnje utakmice protiv Istre u kojoj je naš klub odigrao neodlučeno.

Na štandu na središnjem koprivničkom trgu prigodno su se prodavale ulaznice za utakmicu protiv Rijeke, koja se igra u ponedjeljak u 19 sati na Gradskom stadionu u Koprivnici, te klupski rekviziti. U zajedničkoj akciji Slavena i koprivničke pivovare Carlsberg svakom punoljetnom kupcu ulaznice darovano je prigodno osvježenje – hladno pivo PAN.

Na fotografijama – Slavenovi nogometaši Mateas Delić, Mario Gregurina i Vedran Purić s najmlađim navijačima.