Nogometaši Slaven Belupa u petak protiv Intera

26.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 17. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Interom iz Zaprešića. Utakmica će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš igrati u petak. Slavenaši u susret ulaze s pozitivnim nizom od tri utakmice bez poraza, dva remija s Istrom i Varaždinom te pobjedom nad Lokomotivom u prošlom kolu. Naša je momčad trenutno sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 15 osvojenih bodova, dok je Inter deveti s četiri boda manje. U prvom međusobnom susretu u aktualnoj sezoni Zaprešićani su na svom terenu slavili rezultatom 3:1. Jedini pogodak za Slaven Belupo u toj je utakmici postigao Nowak.

Susret između Slaven Belupa i Intera igrat će se u petak s početkom od 17 sati. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 30 kuna. Vidimo se na stadionu!