Nogometaši Slaven Belupa sutra protiv BSK-a u Kupu

29.10.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će gostovati u Bijelom Brdu kod BSK-a u 1/8 finala Hrvatskog kupa. BSK se natječe u Drugoj hrvatskoj nogometnoj ligi te je nakon jedanaest odigranih utakmica trinaestoplasirana momčad prvenstva. Slaven Belupo je u 1/16 finala Kupa svladao na gostovanju Hrvace rezultatom 1:2, dok je BSK bio bolji na svom terenu od Cibalije s 1:0. Glavni sudac utakmice bit će Dario Kulušić iz Šibenika, dok će mu pomoćnici biti Alen Jakšić iz Solina i Vice Vidović iz Splita. Josip Lučić iz Vinkovaca bit će četvrti sudac, Damir Bogdanović iz Vukovara delegat, a Branko Stipković iz Krašića kontrolor susreta.

– Svi znamo da su Kup utakmice nepredvidive, ali već odmah nakon Hajduka smo se krenuli pripremati za BSK i u sutrašnji susret ulazimo maksimalno ozbiljni i motivirani da osiguramo 1/4 finala Kupa. Očekujem da ćemo se od prve minute nametnuti te pametno i strpljivo kontrolirati utakmicu. Želimo pobjedom potvrditi naše igre iz zadnje dvije prvenstvene utakmice u kojima smo dominirali i dobro izgledali, ali je izostao rezultat – rekao je stoper Tomislav Božić.

Utakmica u Bijelom Brdu igrat će se s početkom u 14 sati.