Nogometaši Slaven Belupa sutra gostuju u Prelogu

29.06.2018.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će igrati svoju drugu prijateljsku utakmicu. Nakon pobjede protiv Miklinovca prošle subote rezultatom 1:8, naša momčad će u Prelogu odmjeriti snage s Nogometnim klubom Mladost Komet, članom Četvrte nogometne lige Čakovec-Varaždinu. Mladostaši su netom završeno četvrtoligaško prvenstvo završili kao šestoplasirana momčad.

Treneru Tomislavu Ivkoviću, njegovom stručnom stožeru i igračima bit će to posljednja provjera prije odlaska na pripreme u Sloveniju gdje će naši nogometaši trenirati od 2. do 14. srpnja. U međuvremenu će odigrati i četiri prijateljske utakmice i to protiv: rumunjske Astre 7. srpnja, protiv ukrajinske Vorskle 10. srpnja, protiv bugarske Vereye dan kasnije te protiv mađarskog Soroksara 14. srpnja.

Utakmica Mladosti i Slaven Belupa igrat će se sutra u Prelogu s početkom u 17 sati.