Nogometaši Slaven Belupa startali s pripremama za utakmicu s Dinamom

28.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa jutarnjim su treningom startali s pripremama za subotnju utakmicu s liderom Hrvatski Telekom Prve lige – Dinamom. Momčad trenera Tomislava Stipića 80-ak minuta trenirala je na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona po izrazito lijepom i toplom danu za ovaj dio godine. U dobrom raspoloženju Slavenaši su uvježbavali taktičke zamisli za subotnju utakmicu.

Podsjetimo, naša će momčad s Dinamom snage odmjeriti u sklopu 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Susret će se igrati s početkom u 17:30. Ulaznice će se moći kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na Blagajni 1 te u subotu kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči utakmice. Istaknimo da će na dan utakmice, od 16 sati, promet biti obustavljen u dijelu Ulice Pavleka Miškine, od raskrižja s Marofskom do raskrižja s Ulicom Frana Galovića.