Nogometaši Slaven Belupa startali s pripremama za Osijek, sutra prijateljska protiv Siofoka

15.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa jutarnjim su treningom na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš startali s pripremama za prvo kolo Hrvatski Telekom Prve lige u kojem će gostovati u Osijeku. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer za svoje su igrače pripremili uvodni trening nakon dva slobodna dana, a već popodne ih čeka novi, tehničko-taktički, s kojim kreće ‘glazura’ za gostovanje u Gradskom vrtu. Podsjetimo, utakmica će se igrati u petak s početkom u 19 sati.

Do tada, naša će momčad odigrati još jednu prijateljsku utakmicu. Sutra će u Koprivnici, na glavnom terenu, od 18 sati gostovati mađarski Siofok. Bit će to prilika igračima koji su imali manju minutažu u petak protiv slovenskog Kopra da se nametnu treneru Sertiću i dokažu da se na njih može računati već u Osijeku.

Kako je bilo na današnjem treningu pogledajte u fotogaleriji koju vam donosimo.