Nogometaši Slaven Belupa pripremaju se za utakmicu s Rijekom

31.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa nakon utakmice s Rudešom odradili su tri treninga. Petak je bio rezerviran za rekuperaciju, dok su se za vikend uvježbavali tehničko-taktički detalji pred susret s Rijekom. U odličnom raspoloženju su Slavenaši odradili sva tri treninga, a do novog prvenstvenog izazova čeka ih još jedan, sutrašnji. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer na raspolaganju su imali sve svoje igrače osim ozlijeđenih Stipe Bačelić Grgića i Matka Zirduma.

– Atmosfera je odlična i to nam je izuzetno važno. Protiv Rudeša je bio izuzetno veliki pritisak na nama i drago mi je što smo osvojili sva tri boda i na neki način ‘kupili mir’ prije utakmice s Rijekom. Svjesni smo da nas čeka izuzetno teška utakmica protiv drugoplasirane momčadi prvenstva koja u posljednjih pet utakmica ima četiri pobjede i tek poraz od Dinama, ali ne idemo u Rijeku s bijelom zastavicom, dapače. Motivirani smo i želimo doći do pozitivnog rezultata – rekao je veznjak Slaven Belupa David Puclin.

Podsjetimo, utakmica 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Rijeke i Slaven Belupa igrat će se u utorak s početkom u 19 sati na Rujevici.