Nogometaši Slaven Belupa pripremaju se za utakmicu s Dinamom

25.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa odradili su jutarnji trening u sklopu priprema za nedjeljnu utakmicu protiv zagrebačkog Dinama koja će se na koprivničkom Gradskom stadionu u sklopu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige igrati s početkom u 17:30. Danas je na rasporedu bio trening u trajanju od 90 minuta, a na pomoćnom travnjaku se radilo na brzini i taktičkim detaljima.

Podsjetimo, i ovog vikenda klub je pripremio nagrade za svoje najvjernije navijače. Članovi kluba (ne odnosi na one koji su članovima postali putem svojih udruga) na poklon će dobiti besplatnu ulaznicu i majicu kluba. I ulaznica i majica mogu se podići osobno u prostorijama kluba svakog radnog dana od 12 do 15 sati. Redovna prodaja ulaznica za utakmicu Slaven Belupo – Dinamo startat će tri sata prije susreta, u nedjelju u 14:30.