Nogometaši Slaven Belupa otputovali na pripreme u Medulin

06.01.2021.


Nakon tri dana i pet treninga u Koprivnici, nogometaši Slaven Belupa jutros su se zaputili na drugi dio priprema koji će odraditi u Medulinu. Momčad trenera Tomislava Stipića na zapadu Hrvatske trenirat će do 11. siječnja. Slavenaši će svakodnevno na programu imati jutarnji i popodnevni trening, a odigrat će i jednu prijateljsku utakmicu. Snage će odmjeriti s Orijentom, hrvatskim drugoligašem koji je trenutno desetoplasirana momčad prvenstva. Utakmica će se igrati 9. siječnja s početkom u 14 sati u Medulinu.

Igrači: Ivan Filipović, Ivan Čović, Marko Domović, Goran Paracki, Matko Zirdum, Franjo Prce, Tomislav Božić, Vinko Soldo, Damian van Bruggen, Stipe Bačelić Grgić, Bruno Goda, Bruno Bogojević, Nemanja Glavčić, Karlo Lulić, Frano Mlinar, Luka Liklin, Bruno Čovo, Lovro Zvonarek, Marin Laušić, Jeffren Suarez, Franck Etoundi, Miroslav Iličić, Torles Knoll i Ivan Krstanović.

Stručni stožer: Tomislav Stipić, Sandro Bloudek, Miro Petrić, Mario Hontić

Fizioterapeuti: Robert Krčmar, Marko Koščak

Ekonom: Slobodan Roksandić