Nogometaši Slaven Belupa odradili tehničko-taktički trening u sklopu priprema za utakmicu s Interom

12.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa odradili su još jedan trening u punom intenzitetu u sklopu priprema za subotnju utakmicu osmog kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj će gostovati kod Intera u Zaprešiću. Današnje popodne bilo je rezervirano za tehničko-taktičku pripremu, a Slavenaši su na terenu proveli 80-ak minuta. Trener Ivica Sertić i njegov stručni stožer na raspolaganju su imali gotovo cijeli svoj kadar. Bogojević i Zirdum su se vratili iz mlade reprezentacije, a Radivojević je ponovno u punom treningu. Zbog ozljeda još uvijek punim intenzitetom ne treniraju Božić, Međimorec i Paracki. Kako je bilo na današnjem treningu pogledajte u galeriji koju vam donosimo. Podsjetimo još jednom, utakmica između Intera i Slaven Belupa igrat će se u subotu u Zaprešiću s početkom u 16:30.