Nogometaši Slaven Belupa jesenski dio prvenstva zaključuju gostovanjem kod Osijeka

12.12.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će u 19. i posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva snage odmjeriti s Osijekom u Gradskom vrtu. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prethodna dva slavili su Osječani, jednom u Koprivnici i jednom u Osijeku. Domaćin nedjeljnog susreta trenutno je četvrtoplasirana momčad prvenstva s 30 osvojenih bodova, dok je Slaven Belupo sedmi s dvanaest bodova manje.

Glavni djelitelj pravde u nedjeljnom dvoboju bit će Marko Matoc (Zaprešić), dok će mu pomoćnici biti Borut Križarić (Čakovec) i Jerko Crnčić (Vrbovec). Četvrti sudac utakmice bit će Tomislav Bionda (Zaprešić), delegat Stjepan Žugaj (V.Gorica), a kontrolor Alojzije Šupraha (Zadar).

Naši nogometaši danas su odradili treningu u sklopu priprema za utakmicu s Osijek. Trener Tomislav Stipić imao je na raspolaganju sve svoje igrače osim Davida Puclina. Kako je bilo na treningu pogledajte u fotogaleriji koju vam donosimo.