NK ZAGREB – NK SLAVEN BELUPO 1:2

19.06.2009.


U prvoj prijateljskoj utakmici pod vodstvom novog trenera Milivoja Bračuna, Slaven Belupo je gostovao kod Zagreba i pobijedio – 1:2.
Pjesnici iz Kranjčevićeve poveli su pogotkom Piškora u 20. minuti, ali farmaceuti nisu sustali i ubrzo su izjednačili (35. minuta) nakon jedne vrlo dobre akcije Vručine. Pri kraju prvog dijela igre Vručina je opet bio na sceni, postigao je svoj drugi pogodak za 1:2, što je bio i konačni rezultat ovog prijateljskog odgleda koji je odigran u Veslačkoj ulici.
SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin), Ciszmadia, Rogulj, Lapić, Poldrugač (od 80. Rožman), Purić (od 30. Nynkeu), Šafarić, Bilen (od 85. Jakšinić), Delić (od 80. Balen), Vručina (od 70. Tepurić, Jurić (od 85. Dvorneković).
Koprivnički prvoligaš u ponedjeljak odlazi na jednotjedne pripreme u Kranjsku goru, gdje će boraviti svi igrači na koje trener Milivoj Bračun računa za prvo pretkolo Europske lige, koje se igra 2. srpnja.