NK ZAGREB II – NK SLAVEN BELUPO II

19.05.2009.


SLAVEN BELUPO: Pelin, Điro (od 55. M. Kokalović), Rožman, Babić (od 70. Bubić), Poldrugač, Nynkeu, Balen, Purić, Bošnjak (55. Letenhman), Delić, Tepurić

Trener: Mile Petković

Sudac: Marin Jurišić (Zagreb)

Strijelac: 1:0 – Nikolić (80)

Izvješće:

Kombinirani sastavi Zagreba i Slavena Belupa odigrali su prijateljsku utakmicu u kojoj su oba trenera u svojim momčadima imali po nekoliko mladih igrača iz drugih klubova, koje su provjeravali za mogući angažman u svojim sredinama.
U vrlo zanimljivom susretu koji je igran u Veslačkoj ulici u Zagrebu pobijedili su domaćini pogotkom Nikolića u 80. minuti. U utorak će igrači koprivničkog prvoligaša imati slobodan dan, a u srijedu započinju s pripremama za nedjeljno gostovanje Hajduka na koprivničkom stadionu.