NK VUKOVAR ’91 – NK SLAVEN BELUPO 0:3 (0:1)

21.09.2005.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Gal, Kurilić, Bodrušić – Lee, Dunković (od 75.Šomoci), Poldrugač, Mumlek (od 60. Kovač), Višković – Vručina (od 46. Pejić), Šaranović

Trener: Nikola Jurčević

Sastav NK Vukovar ’91

Marčetić, Milovanović, Đalok, Kuić, Vidović, Glamočak, Čorić (od 55. Boban), Barošević, Bajtl, Pavlin (od 65. Berarević), Moravčić (od 72. Malecki)

Trener: Antun Jovanovac

Suci

Glavni sudac: Ante Vučemilović (Osijek)

Pomoćni suci: Tomislav Šetka (Đakovo), Dalibor Conjar (Osijek) i Nikola Antolović (Našice)

Golovi

0:1 Poldrugač (10), 0:2 Šomoci (81), 0:3 Gal (83)

Žuti kartoni

Višković (35), Barošević (42)

Crveni kartoni

Bajtl i Lee (27-nesportsko ponašanje)

Gledatelja

150

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo je pobjedom nad Vukovarom ’91, članom Druge HNL-sjever, osigurao prolaz u osminu finala Kupa Hrvatske. Naša je momčad rano povela pogotkom Dalibora Poldrugača, koji je iskoristio dobro ubacivanje Mumleka. U 27. minuti obje ekipe ostaju s igračem manje, jer su zbog međusobnog naguravanja isključeni Bajtl i Lee. Naš vratar Robert Lisjak u 49. minuti je obranio jedanaesterac kojeg je izveo Đalok, a odmah potom i pokušaj Moravčića nakon odbijene lopte. Susret je mirno priveden kraju pogocima Dejana Šomocija i Igora Gala u završnici.