NK SLAVEN BELUPO – NK ZET ZAGREB 5:0 (3:0)

12.10.2005.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak, Bošnjak, Višković, Crnac, Kurilić (74’ Dunković), Karabatić, Mumlek (46’ Kovač), Lee, Šaranović, Musa (59’ Šomoci), Vručina

Trener: Nikola Jurčević

Sastav NK Zet

Rak, Popović, Bizjak, Kunert, Bakran (68’ Šekerija), Fistrić, Sunek, Hukanović (86’ Bajza), Bošnjak, Kovačević, Peco (58’ Šibenik)

Trener: Žarko Šetka

Suci

Glavni sudac: Alen Gerek (Zabok)

Pomoćni suci: Siniša Premužaj (Varaždin), Josip Novko (Varaždin), Igor Križarić (Čakovec)

Golovi

1:0 Mumlek (8’), 2:0 Mumlek (27’), 3:0 Šaranović (39’), 4:0 Kovač (57’), 5:0 Šomoci (66’)

Žuti kartoni

nema

Crveni kartoni

nema

Gledatelja

500

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo je u srijedu na Gradskom stadionu u Koprivnici rezultatom 5:0 pobijedio momčad ZET-a iz Zagreba, člana Treće HNL-središte, i na taj način ostvario plasman u četvrtfinale Kupa, gdje će s natjecanjem nastaviti na proljeće. Naša je momčad povela već u 8. minuti, kad je Miljenko Mumlek iskoristio dodavanje Petra Bošnjaka i s pet metara pogodio mrežu gostiju. U prvom dijelu naši su igrači pogodili i tri vratnice, jednom Vručina i dva puta Šaranović, a k tome je Vručina propustio još dvije dobre šanse. Strijelac drugog pogotka bio je također Mumlek, iz slobodnog udarca s desnog ruba šesnaesterca. Na 3:0 povisio je Edin Šaranović, a asistent je bio Mumlek. Slaven Belupo nastavio je s napadačkom igrom i u drugom poluvremenu, što je rezultiralo novim pogotkom. Strijelac je u 57. minuti bio Antonio Kovač nakon što je veći dio posla odradio Bojan Vručina. Peti pogodak u mreži gostiju djelo je Dejana Šomocija u 66. minuti, s ruba kaznenog prostora iznenadio je gostujućeg vratara.