NK SLAVEN BELUPO – NK ZAVRČ 4:0

10.10.2014.


SLAVEN BELUPO: Kardum, Purić, Grgić (od 84. Senić), Edson (od 46. Fuštar),Melnjak (od 64. Vasilj),Paracki (od 75. Jambor), Crepulja (od 62. Barišić), Ozobić (od 64. Filipović), Vugrinec (od 84. Novinić), Delić (od 46. Brlek), Cesarec (od 46. Glavina).
Trener: Elvis Scoria.
ZAVRČ: Ranilović, Cvek, Sambolec, Kristić, Datković, Šafarić, Dedić, Matijašić, Kelenc, Jertec, Kresinger (još su igrali: Mrmić, Srnec, Roškar, Hočevar, Polič, Benič, Brdar, Magdić).
Trener: Željko Orehovec.
Strijelci: 1:0 – Cesarec (17), 2:0 – Glavina (55), 3:0 – Vugrinec (59), 4:0 – Glavina (88).
Sudac: Mario Zebec (Varaždin).
Gradski stadion.
Gledatelja: 200.
Izvješće:
U prijateljskoj međunarodnoj utakmici Slaven Belupo je svladao trećeplasiranog slovenskog prvoligaša Zreče – 4:0. Obje momčadi iskoristile su stanku u svojim nacionalnim natjecanjima zbog kvalifikacija za EP.
Farmaceuti su bili znatno bolja momčad, posebno u drugom poluvremenu kada su postigli tri pogotka.
Nakon štonije iskoristio jednu stopostotnu priliku Cesarec je našu momčad doveo u vodstvo u 17. minuti kada je na asistenciju Ozobića sjajnim udarcem pogodio mrežu Ranilovića.
U drugom dijelu susreta dvostruki strijelac za Slaven Belupo bio je Glavina (55. i 88. minuta), dok je Vugrinec iz odlično izvedenog slobodnog udarca s 20 metara, također svladao gostujućeg vratara Mrmića.
Nakon ove prijateljske utakmice Slaven Belupo nastavlja s pripremama za nastavak prvenstva u kojem 19. listopada dočekuje momčad Hajduka.