NK SLAVEN BELUPO – NK VARTEKS 0:1

30.10.2004.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Karabatić, Jurić, Bodrušić (od 61. Gal) – Bošnjak, Ferenčina, Musa, Vukojević (od 61. Posavec), Višković – Dodik (od 65. Vručina), Karabogdan

Trener: Branko Karačić

Sastav NK VARTEKS

Rumbak – Kristić, Granić, Pokrivač – Mujanović, Jančevski (od 88. Ipša), Šafarić, Halilović (od 90. Jurčević), Benko – Petričević, Jolić (od 74. Mohorović)

Trener: Miroslav Blažević

Suci

Glavni sudac: Vice Pavić (Split)

Pomoćni suci: Darko Kolić (Sibinj), Željko Perak (Karlovac) i Željko Širić (Osijek)

Golovi

0:1 Jolić (45’)

Žuti kartoni

Crveni kartoni

Gledatelja

3000

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo doživio je poraz na domaćem terenu, varaždinski Varteks je pogotkom Jolića u 45. minuti osvojio sva tri boda. Već u 7. minuti Varteks je imao odličnu priliku, ali Halilović nije uspio iskoristiti odlično proigravanje Šafarića, tukao je s desetak metara ravno u vratara Lisjaka. U 10. minuti Bodrušić gubi loptu na svojoj polovici, a Mujanović s ruba šesnaesterca šalje loptu preko gola. U 16. minuti pokušao je iz daljine i Šafarić, njegov je udarac boksanjem obranio Lisjak. U 20. minuti Pokrivač s 20 metara tuče pored lijeve vratnice, a u 25. Jančevski sa slične udaljenosti puca preko vratiju. U 31. minuti Musa je uposlio Bošnjaka, koji tuče s desne strane, ali njegov pokušaj Rumbak izbija u korner. U 45. minuti Varteks je došao u vodstvo, iz kornera je ubacio Šafarić, a Jolić je najspretnije reagirao na prvoj vratnici i s lakoćom pogodio mrežu. U nastavku je naša momčad zaigrala malo bolje, ali ipak nije uspjela postići izjednačujući pogodak. U 54. minuti Karabatić je nakon solo-prodora tukao s 20 metara, iznad gola. Šafarić pokušava iz slobodnog udarca u 62. minuti, Lisjak je siguran. U 63. minuti Dodik je tukao s 15 metara, ali nije pogodio okvir gola. Jančevski u 69. minuti upošljava Benka, čiji udarac odlazi pokraj desne vratnice. U 70. minuti pokušao je i Halilović, ali je bio neprecizan. U 71. minuti Karabogdan je tukao glavom iznad vratiju, a u 73. Bošnjak tuče s desne strane, no Rumbak brani. Višković u 81. minuti ubacuje s lijeve strane, Karabogdan je bio u odličnoj situaciji, tukao je iz blizine, ali je Rumbak spasio svoja vrata. Pritisak Slavena Belupa u završnici nije donio ploda, ostalo je 0:1 za varaždinsku momčad.