NK SLAVEN BELUPO – NK TRIGLAV 4:1

09.10.2010.


SLAVEN BELUPO: Rodić – Purić, Labudović, Maras, Bagarić – Gregurina, Milardović, Poljak – Vojnović, Delić – Tepurić; II. poluvrijeme: Nurković – Geng, Poldrugač, Šestak, Kuprešak – Nynkeu – Papa, Jakšinić, Marčinković – Mujanović, Poredski.

Trener: Mile Petković.

TRIGLAV: Pelko – Dolžan, Stanarević, Potokar, Smolej (od 32. Brajić) – Pokorn (od 64. Košnik), Stjepanović – Jelar (od 73. Remškar), Špelić (od 46. Ovčina), Krcič – Burgar (od 64. Romič).

Trener: Siniša Brkić.

Sudac: Šimčić. Pomoćnici: Havaić i Dević (svi Koprivnica).

Strijelci: 1:0 – Delić (19), 2:0 – Vojnović (26), 2:1 – Burgar (33), 3:1 – Mujanović (81), 4:1 – Mujanović (90-11 m).

Gledatelja: 150.

Izvješće:


Slaven Belupo je u subotu u Koprivnici odigrao prijateljsku utakmicu sa slovenskim prvoligašem Triglavom iz Kranja, u sklopu priprema za sljedeći prvenstveni susret s Hajdukom u Splitu.
Naš trener Petković izveo je dva sastava, a svaki je odigrao po poluvrijeme. Slaven je imao inicijativu tijekom cijelog susreta, koja se isplatila već u 19. minuti. Bagarić je tukao desnom nogom s ruba kaznenog prostora, vratar Kranja loptu je odbio ali samo do Delića, koji je snažnim udarcem doveo svoju momčad u vodstvo. Uskoro je bilo 2:0. Vojnović je prošao dvojicu igrača po desnoj strani i uputio neugodan udarac koji je iznenadio vratara Pelka od kojeg se lopta odbila u mrežu.
Slovenski prvoligaš postigao je pogodak u 33. minuti kada je Burgar pobjegao domaćoj obrani i lako svladao Rodića za 2:1.
Kompletna nova momčad Slavena istrčala je u drugom poluvremenu, ali do trećeg pogotka čekalo se sve do 81. minute, kad je Poredski uposlio Mujanovića koji iz blizine pogađa za 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Mujanović iz jedanaesterca kojeg je izborio Nynkeu.