NK SLAVEN BELUPO – NK SLOGA (Uskoplje) 5:0

04.07.2010.


SLAVEN BELUPO: Rodić (od 70. Bulić), Purić, Labudović, Šestak, Bagarić (od 60. Lefelman), Nynkeu (od 70. Zeba), Poldrugač, Papa (od 60. Marčinković), Jakšinić, Poredski (od 75. Horvatinović), Tepurić (od 65. Bubnjić)

TRENER: Mile Petković

SLOGA: Tirić, N. Miličević, Čorić, Matišić, Batinić, Simenović, Turić, Demirović, Popović, Hodžić, E. Miličević (još su igrali: Zelić, Zec, Agić, Zeko, Katović, Darib, Subišić, Martinović)

TRENER: Ibrahim Zukanović

Sudac: Crnac (Koprivnica)

STRIJELCI: 1:0 Poredski (10), 2:0 Poredski (18), 3:0 Bagarić (55), 4:0 Bubnjić (60), 5:0 Poredski (74)

U prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama na Kupresu, koja je odigrana u nedjelju prije podne, kombinirani sastav Slavena Belupa pobijedio je bosansko-hercegovačkog trećeligaša Slogu iz Uskoplja razultatom 5:0.
Tri pogotka postigao je najbolji igrač susreta Poredski, a po jedan Bagarić i Bubnjić. Utakmicu je sudio pomoćni trener farmaceuta Pavo Crnac.