NK SLAVEN BELUPO – NK SEGESTA 4:1

20.07.2008.


Naša momčad će u finalu 9. rujna u Virju igrati s domaćim Podravcem, a u utakmici za 3. mjesto sastat će se Segesta i Bjelovar. U utakmici sa Segestom trener Mile Petković dao je priliku većem broju igrača, a pogotke su postigli Mario Jurić, Bojan Vručina, Mateas Delić i Mario Bilen.
U ponedjeljak u 20 sati Slaven Belupo će na Gradskom stadionu u Koprivnici odigrati prijateljsku utakmicu s drugoligaškom momčadi Međimurja.

SEGESTA: Boromisa, Emmanuel, Buinac, Puljić, Krmpotić, Deronjić, Šeperac (od 27. Bajto), Jurjević, Oštrić, Dedić, Barnjak (od 43. Zekić); drugo poluvrijeme: Boromisa, Barišić, Buinac, Puljić, Oštrić (od 57. Milinković), Bajto (od 78. Gačeša, od 87. Horvat), Krmpotić (od 58. Kutleša), Bača, Pek, Baglama, Zekić

Trener: Srećko Bogdan

SLAVEN BELUPO: Pelin, Filipović, Kokalović, Lapić, Maras, Bilen, Purić, Jajalo, Delić, Jurić, Vručina; drugo poluvrijeme: Rodić, Pavec, Bošnjak, Rogulj, Bilen (od 61. Nicolas), Poldrugač, Gregurina, Posavec, Čaval, Kresinger (od 75. Tepurić), Šehić

Trener: Mile Petković

STRIJELCI: 0:1 Jurić (8), 0:2 Vručina (9), 1:2 Dedić (18), 1:3 Delić (25), 1:4 Bilen (45).