NK SLAVEN BELUPO – NK PULA STARO ČEŠKO 2:2

10.05.2006.Sastav NK Slaven Belupo

Nikoloski – Bošnjak, Radeljić, Bodrušić (od 74. Elez), Božac – Musa (od 84. Kelemen), Poldrugač, Mumlek – Pejić, Dodik, Vručina (od 69. Šaranović)

Trener: Elvis Nikoloski

Sastav NK Pula Staro Češko

Iveša – Stambolija (od 46. Šakota), Lozo, Starčević, Dobrić – Jurić, Cavrić (od 76. Grizelj) – Barukčić (od 46. Raić-Sudar), Rivić, Babić – Halilović

Trener: Krunoslav Jurčić

Suci

Glavni sudac: Damir Batinić (Osijek)

Pomoćni suci: Petar Gabrilo (Split), Robertino Dujela (Zadar) i Edi Šunjić (Split)

Golovi

1:0 Musa (14), 1:1 Rivić (65-11 m), 2:1 Pejić (77), 2:2 Starčević (79)

Žuti kartoni

Jurić (13), Musa (67), Starčević (67), Rivić (76), Dobrić (77)

Crveni kartoni

Gledatelja

1500

Izvještaj sa utakmice

U posljednjoj utakmici sezone pred koprivničkom publikom, Slaven Belupo je prikazao dobru igru i stvorio velik broj šansi protiv Pule Staro češko, ali je završilo s neodlučenih 2:2. Božac je u 4. minuti tukao glavom pokraj gola nakon ubačaja Mumleka iz kuta, a nakon ubačaja Vručine u 6. minuti Bošnjak je tukao glavom također pored vratiju. Pogodak Pejića u 10. minuti suci nisu priznali zbog nedozvoljene pozicije, a u 12. minuti Pejićev udarac glavom obranio je Iveša. Pogodak za vodstvo naše momčadi postigao je Musa u 14. minuti iz slobodnog udarca s oko 35 metara. U 34. minuti Radeljić je skoro pogodio vlastitu mrežu, no greda je spriječila izjednačenje. Udarac Mumleka u 47. minuti brani Iveša, kao i pokušaj istog igrača iz slobodnog udarca u 57. minuti. Poldrugač je u 58. minuti nakon kornera tukao iz blizine, ali i to je Iveša obranio. Jurić u 59. minuti tuče snažno iznad grede, a u 64. minuti sudac je označio jedanaesterac nakon duela vratara Nikoloskog i gostujućeg napadača Halilovića. Rivić je pogodio za 1:1, a Nikoloski je pogodio stranu, no nije zaustavio loptu. U 73. minuti Rivić je prošao po desnoj strani i ubacio u sredinu gdje se Halilović nije najbolje snašao. Dodik je u 77. minuti dobro primio loptu od Muse i s desne strane šesnaesterca Pule uposlio Pejića, koji je precizan za novo vodstvo od 2:1. Rivić je u 79. minuti izveo slobodni udarac s velike udaljenosti, a loptu je glavom u mrežu preusmjerio Starčević za 2:2. Naša je momčad mogla i do pobjede, ali Pejić u 87. minuti nije nakon ubacivanja Šaranovića glavom pogodio iz vrlo dobre situacije, već je lopta otišla pokraj desne vratnice.