NK SLAVEN BELUPO – NK OLIMPIJA 0:0

20.02.2010.


SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin) – Papa (od 46. Marčić), Kokalović (od 46. Rogulj), Poldrugač, Čaval (od 46. Maras) – Šafarić (od 46. Nynkeu) – Purić, Vojnović (od 46. Posavec), Gregurina (od 46. Jakšinić) – Poredski (od 60. Jurić), Tepurić.

Trener: Zlatko Dalić.

OLIMPIJA: Botonjič, Kašnik, Cvijanovič, Šporar, Salkič, Pokorn, Roj, Ibraimi, Škerjanc, Prašnikar, Purović (još su igrali: J. Oblak, Rujovič, Idrizi, Bortič, Dugolin, Jovič, Stojanovič).
Trener: Robert Pevnik.

Sudac: Radetić (Rovinj)

Gledatelja: 150.

Izvješće:

U posljednjoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Novigradu Istarskom, Slaven Belupo i ljubljanska Olimpija odigrali su bez pobjednika – 0:0.
Susret je odigrana na terenu s umjetnom podlogom, uz vrlo jaku kišu. Iako su obje momčadi stvorile nekoliko prilika za pogotke, mreže se nisu tresle.
Igrači Slavena Belupa nakon susreta su krenuli prema Koprivnici, u nedjelju će imati slobodan dan, a na treningu u ponedjeljak očekuje se dolazak donedavnog napadača Varteksa Gorana Mujanovića koji nije pronašao angažman u inozemstvu i najvjerojatnije će biti registriran za Slaven Belupo.