NK SLAVEN BELUPO – NK NAFTA 4:1

11.07.2010.


SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Rogulj, Maras, Milardović, Gregurina, Vojnović, Delić, Mujanović, Bušić (drugo poluvrijeme: Nurković, Marčić, Labudović, Šestak, Bagarić, Poldrugač, Papa, Jakšinić, Geng, Poredski, Tepurić)

Trener: Mile Petković

NAFTA: Murko, Balažic, Matjašec, Lesjak, Caban, Vasiljev, Levačić, Kokol, Buzeti, Čeh, Vinko (još su igrali: Ajlec, Maruško, Gerenčer, Raduha, Dvorničić, Voros, Horvat, Vaš, Pavlovski, Đanović)

Trener: Damir Rob

Sudac: Šimčić (Koprivnica). Pomoćnici: Havaić (Koprivnica) i Kučina (Sv. Ivan Žabno)

Strijelci: 1:0 – Vojnović (19), 2:0 – Kokalović (32), 2:1 – Gerenčer (61), 3:1 – Geng (69), 4:1 – Tepurić (89)

Gledatelja: 200

Nakon dvije odlične prigode i stative koju je glavom pogodio Mujanović, Slaven Belupo je u prijateljskoj utakmici sa slovenskim prvoligašem Naftom iz Lendave u vodstvo došao u 19. minuti pogotkom Vojnovića.
Gregurine je vrlo dobro pronašao na desnoj strani Purića, koji je još bolje loptu ubacio u kazneni prostor gostiju gdje je Vojnović odličnim udarcem glavom svladao slovenskog vratara.
Farmaceuti nastavljaju dobrom igrom i uspješnim akcijama i u 32. minuti postižu svoj drugi pogodak. Opet je na sceni bio Gregurina koji je izveo udarac iz kuta, a najviši je u skoku bio Kokalović i neobranjivo pogodio mrežu slovenskog prvoligaša.
U nastavku susreta trener Slavena Belupa Mile Petković u igru je uveo novu jedanaestoricu koja je igrali nešto slabije od momčadi iz prvog poluvremena, ali je pogocima Genga i Tepurića postigla još dva gola, dok je strijelaca za Naftu bio Gerenčer za konačnih 4:1.
Farmaceuti u nedjelju imaju slobodan dan i s treninzima nastavljaju u ponedjeljak, dok će u utorak u 18 sati na Gradskom stadionu u prijateljskom susretu odmjeriti snage s mađarskim prvoligašem Kaposvarom.