NK SLAVEN BELUPO – NK MEĐIMURJE 3:0

21.07.2008.


Pogotke za našu momčad postigli su Mateas Delić, Bojan Vručina iz slobodnog udarca te Mario Bilen. Trener Mile Petković i na ovoj utakmici pružio je prigodu većem broju igrača, kao i u nedjelju protiv Segeste u Virju.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Bošnjak, Rogulj, Lapić, Čaval, Poldrugač, Jajalo, Posavec, Delić, Tepurić, B. Vručina. (drugo poluvrijeme: Pelin, Poldrugač (od 67. Filipović), Kokalović, Rogulj, Lapić (od 74. Pavec), Bilen, Gregurina, Posavec (od 60. Jurić), Čaval (od 60. Purić), Šehić, Kresinger

Trener: Mile Petković

MEĐIMURJE: Banović, Parač, Bratković, Bubalo, Grizelj, Darmopil, Kolić, Pintarić, Cicero Lima, Žuljević, Bačalić. (još su igrali: J. Vručina, Borović, Milardović, Šoltić, Antonović, Milatović)

Trener: Stjepan Čordaš

STRIJELCI: 1:0 Delić (4), 2:0 B. Vručina (33), 3:0 Bilen (74)