Pomoćni suci: Darko Kolić (Sibinj), Dalibor Conjar (Osijek), Danijel Trampus (Osijek)

Sopić (11’), Šomoci (14’), Božac (54’), Poljak (74’), Grgurović (36’), Piškor (80’), Kresinger (81’)

Bonacin (82’)

Gledatelja

2000

Izvještaj sa utakmice

U posljednjoj prvenstvenoj utakmici jesenske polusezone, Slaven Belupo je pogotkom Stjepana Poljaka iz slobodnog udarca pobijedio ekipu Međimurja rezultatom 1:0. Naša je momčad nastupila bez Bošnjaka i Radeljića, zamijenili su ih Jambrušić i Poldrugač. U utakmicu je Slaven Belupo ušao napadački, i u 3. minuti udarac Dodika obranio je Tomić. U 6. minuti pokušaj Vručine u korner je skrenuo Tomić. U 10. minuti domaći su igrači tražili jedanaesterac zbog Bratkovićevog igranja rukom, no sudac Trivković nije pokazao na bijelu točku. Potom je u kontranapad krenuo Kresinger, čiji je udarac blokirao Poldrugač. Dodik u 16. minuti tuče pored vratiju, a u 17. je udarac Piškora zaustavio Nikoloski. Vručina u 17. minuti tuče pored gola. Šomoci je u 20. minuti poslužio Poljaka, čiji udarac Tomić brani. U 27. minuti korner je izveo Šomoci, a Dodik glavom šalje loptu pored vratnice. Jedini pogodak na utakmici postigao je Stjepan Poljak u 29. minuti. Nakon prekršaja na Šomociju, Poljak je iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio gornji lijevi kut Tomića, koji taj udarac nije mogao obraniti. U 44. minuti Pšikor je ubacio s desne strane, a udarac Bonacina Šomoci je odbio u korner. U nastavku je inicijativu preuzela gostujuća ekipa, koja je više boravila na polovici terena koji je pripadao Slavenu. U 58. minuti nova sporna situacija pred vratima Tomića, opet je jedan od gostujućih igrača igrao rukom, no suci se ni ovaj put nisu oglasili. Nakon te situacije Međimurje je krenulo u kontru, no udarac Piškora obranio je Nikoloski. U 80. minuti Božac je pokušao vratiti loptu Nikoloskom, ali je pogriješio, pa je Štefančić uputio udarac prema praznoj mreži, no na liniji gola u posljednji trenutak našao se Poldrugač i izbacio loptu. U 82. minuti Mumlek je iz daljine pokušao iznenaditi Tomića, ali vratar Međimurja izbio je loptu u korner. Iz kuta ubacuje Mumlek, a Dodik glavom pogađa gredu. Prigodu je u 90. minuti imao Božac nakon asistencije Mumleka, no Tomić je i taj udarac uspio obraniti.