NK SLAVEN BELUPO – NK KOPRIVNICA 5:2 (1:1)

24.02.2015.

SLAVEN BELUPO: Kardum (od 46. Picak), Purić (od 46.Geng), Fuštar (od 46. Lela), Grgić (od 46. Peričić), Delić, Gregurina (od 46. Paracki), Crepulja (od 46. Parlov), Jambor, Ozobić (od 46. Arap), Ejupi (od 55. Vugrinec), Mirić (od 46. Mihaljević).

Trener: Ante Čačić.

KOPRIVNICA: Nemec, Tucaković, Senić, Međimorec, Martinčić,Oštrek, Srbljinović, Bukovac, Munivrana, Horvatinović, Ujlaki (drugo poluvrijeme: Balala, Pavlović, Šarlija, Mešnjak, Mikor, Herent, Tkalčić, Takač, Srpak, Matijašec, Brcković).

Trener: Vedran Medenjak.

Strijelci: 0:1 – Munivrana (13), 1:1 – Mirić (40 – 11 m), 2:1 – Arap (58), 3:1 – Arap (64), 3:2 – Herent (69 – 11 m), 4:2 – Lela (75), 5:2 – Mihaljević (78).

Sudac: Ivan Molvarec (Ferdinandovac). Pomoćnici: Rumek (Novigrad) i Dergez (Đurđevac).

U prijateljskoj utakmici po hladnom i kišovitom vremenu koja je odigrana na pomoćnom travnjaku Podravca u Virju, sastali su se prvoligaš Slaven Belupo i trećeligaš Koprivnica.

Prvi dio susreta završen je neodlučeno 1:1 a prva je u vodstvo došla Koprivnica pogotkom Munivrane, dok je pri kraju prvih 45 minuta izjednačio Mirić iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.

U drugom poluvremenu oba trenera napravila su niz izmjena te priliku za nastup dali svim raspoloživim snagama.

Do uvjerljive pobjede farmaceuti su došli s dva pogotka Arap, dok je jednom strijelac bio Mihaljević. Pogodak za Koprivnicu iz jedanaesterca dao je Herent.