NK SLAVEN BELUPO – NK INTERE 1:0

03.09.2010.


SLAVEN BELUPO: Rodić – Purić, Kokalović, Maras, Bagarić – Milardović – Gregurina, Vojnović (od 31. Jakšinić), Poljak – Tepurić, Bušić; II. poluvrijeme: Nurković – Marčić, Labudović, Šestak, Poldrugač – Nynkeu – Papa, Jakšinić (od 61. Marčinković), Delić – Mujanović, Poredski.

TRENER: Mile Petković.

INTER: Jurić-Bare (od 60. Škof) – Jančetić (od 60. Vincelj), Valentić, Herceg, Balić – Gulić (od 60. Jonjić), Šarić (od 60. Grgurović) – Palić (od 35. Yankep), Babić (od 35. Hrnčević), Bosec (od 64. Vulić) – Trajkovski (od 60. Matko).

TRENER: Ilija Lončarević.

Sudac: Šimčić (Koprivnica).

Strijelac: 1:0 – Bagarić (8-11 m).

Gledatelja: 300.

Izvješće:

Slaven Belupo ostvario je minimalnu pobjedu u prijateljskom susretu s Interom iz Zaprešića.
Pobjedonosni pogodak postignut je iz jedanaesterca u 8. minuti utakmice kojeg je postigao Bagarić, nakon što je u kaznenom prostoru gostiju srušen Bušić. Bagarić se u 19. minuti našao u dobroj prilici nakon dvostrukog proigravanja sa Bušićem, ali je vratar Intera, Jurić-Bare, obranio njegov udarac.
U 20. minuti Vojnović je također propustio jednu izglednu prigodu, dok je u 32. minuti Poljak snažno pucao sa 20 metara, ali je Interov vratar obranio njegov udarac.
U nastavku su obje momčadi izmijenile mnogo igrača, bilo je prigoda s jedne i druge strane, ali se mreže više nisu „tresle".