NK SLAVEN BELUPO – NK INTER 1:1

01.04.2006.Sastav NK Slaven Belupo

Nikoloski – Kurilić(od 80. Šranović, Radeljić (od 74. Dunković), Bodrušić, Božac – Pejić (od 57. Jambrušić), Musa, Poldrugač, Mumlek – Dodik, Vručina.

Trener: Elvis Scoria

Sastav NK Inter

Brašnić – Vidak, Brnas, Laga – Čagalj, Čizmek (od 71. Gulić), Skulić, Jerneić – Štrok (od 65. Piškor), Gondžić (od 79. Poljak) – Zekić.

Trener: Đuro Bago

Suci

Glavni sudac: Ivan Bebek (Rijeka)

Pomoćni suci: Armando Lušetić (Cerovlje), Damir Pervan (Bjelovar) i Igor Križarić (Čakovec)

Golovi

0:1 Gondžić (53), 1:1 Mumlek (82-11 m).

Žuti kartoni

Radeljić (43), Kurilić (49), Vidak (76), Čagalj (83), Brašnić (85)

Crveni kartoni

.

Gledatelja

2000

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo i Inter odigrali su bez pobjednika u susretu 25. kola Prve HNL. Gosti su na početku preuzeli inicijativu, ali bez izglednijih prilika. Ništa značajnije nije se događalo do 19. minute, kad je Pejić povratnom loptom uposlio Vručinu, koji je bio prekratak. U 27. minuti Poldrugač je tukao s 30-ak metara, ali lopta odlazi pored vratiju. U 28. minuti Dodik je povratnom loptom uposlio Pejića, koji je također bio malo prekratak. Zekić je u 30. minuti uposlio Gondžića, čiji udarac blokira obrana naše momčadi. U 32. minuti Čižmek je ubacio, a Skulić tukao glavom iznad grede. U 34. minuti Skulićev udarac s ruba kaznenog prostora zaustavlja Nikoloski, kao i pokušaj Zekića pet minuta kasnije. U 40. minuti Pejić pada u 16-ercu Intera nakon duela s Brnašom, ali sudac nije označio prekršaj.

U nastavku u 46. minuti Dodik tuče iznad grede, a u 48. minuti neprecizan je bio i Vručina. Inter je poveo pogotkom Gondžića u 53. minuti, koji je iskoristio neodlučnost domaće obrane i pogodio donji desni kut Nikoloskog. U 57. minuti Pejić je tukao glavom pored vratiju, a u 60. minuti udarac Dodika obranio je Brašnić. Mumlek je u 64. minuti iz prve tukao s 15 metara, no i to je obranio Brasnić. Zekić u 66. minuti tuče iz slobodnog udarca iz daljine, Nikoloski odbija loptu. Bodrušić u 72. minuti pokušava udarcem s 20 metara, lopta je otišla iznad grede. U 77. minuti Piškor je prevario Kurilića i izbio sam pred Nikoloskog, koji sjajnom reakcijom spašava mrežu. U 81. minuti Vidak je u svom kaznenom prostoru s leđa srušio Vručinu, a iz jedanaesterca je izjednačio Mumlek. U završnici nije bilo izglednijih prigoda, a nakon susreta obje su momčadi bile zadovoljne neodlučenim rezultatom.