NK SLAVEN BELUPO – NK HRVACE 4:2

24.10.2006.Sastav NK Slaven Belupo

Nikoloski-Bošnjak, Bodrušić, Božac, Šomoci(25’ Kelemen), Dodik (56’ Jambrušić), Mumlek (46’ Poljak), Sopić, Vručina, Pejić, Radeljić

Trener: Elvis Scoria

Sastav NK Hrvace

Silić- Banić (46’ Šandrić), Jerkan, Pavić, Zorica, Bašić, Gabrilo, Kunac (46’ De Silva), Domazet-Lošo, Botica (69’ Bitunjac) Lagator

Trener: Mirko Labrović

Suci

Glavni sudac: Danijel Trampus (Osijek)

Pomoćni suci: Tomislav Petrović (Valpovo), Dalibor Conjar (Osijek), Igor Križarić (Čakovec)

Golovi

1:0 Dodik (4’), 2:0 Mumlek (30’), 3:0 Dodik (35’), 4:0 Pejić (45’), 4:1 Bašić (69’ – 11m), 4:2 Jerkan (86’)

Žuti kartoni

Ivan Radeljić – 68’, Stipe Pavić – 90’

Crveni kartoni

Kruno Jambrušić – 90’

Gledatelja

500

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo prošao je u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog Kupa nakon pobjede nad Hrvacama, članom 4. lige. Naša je momčad povela u 4. minuti, kad je Božac povukao kontranapd, a Mumlek je uposlio Dodika koji je precizan za 1:0. Gosti su u 7. minuti pogodili gredu, s 30 metara Domazet-Lošo pokušao je prebaciti Nikoloskog. Nakon nekoliko prigoda Slavena Belupa, vodstvo je u 30. minuti povećao Mumlek, a za 3:0 je strijelac bio Dodik, pogodio je glavom nakon asistencije Mumleka iz kornera. U 45. minuti akciju je započeo Mumlek, Dodik je prevario svog čuvara i uposlio Pejića, koji je s 3 metra pogodio mrežu. U 54. minuti je Vručina iz blizine prebacio vrata, a u 66. minuti iz igre je morao Jambrušić, dobio je crveni karton zbog udaranja suparničkog igrača. S igračem više, Hrvace su postigle dva pogotka. Diego je srušen u kaznenom prostoru Slavena, a Bašić je iz dosuđenog jedanaesterca bio strijelac za 4:1. Za 4:2 pogodio je Jerkan u 86. minuti.