SLAVEN BELUPO: Rodić, Geneg, Kokalović, Grgić, Maras, Gregurina (od 71. Brlek), Brezovec, Jakšinić (od 57. Šaban), Glavica,  Mujanović (od 55. Šaban), Bušić.

Trener: Roy Ferenčina.

CIBALIA: Matković, Matoš, Čuljak, Lučić, Tomić (od 64. Mitrović), Župarić, Jurić, Koledić (od 68. Šimunac), Kresinger, Vitaić (od 87. Mazalović), Bartolović.

Trener: Samir Toplak.

Sudac: Goran Gabrilo (Split). Pomoćnici: Petar Gabrilo (Split) i Leo Krstičević (ploče). Četvrti sudac: Duje Strukan (Split). Delegat: Ivan Duvnjak (Virovitica).

Strijelac: 0:1 – Kresinger (28).

Žuti kartoni: Grgić, Geng, Maras (Slaven Belupo), Matoš, Čuljak (Cibalia).

Gledatelja: 1.300.

Izvješće:

Slaven Belupo je razočarao svojim prvim proljetnim nastupom pred koprivničkim navijačima. Ostao je bez bodova u susretu s vinkovačkom Cibaliom, koja je zasluženo svladala našu momčad.

Nakon nekoliko ozbiljnih napada i dvije poluprilike Mujanovića, Vinkovčani dolaze u vodstvo. Igrala se 28. minuta kada je na ubačaj Bartolovića pred vratima Rodića najprisebniji bio Kresinger, te iz velike gužve postiže pogodak za – 0:1.

Svega pet minuta kasnije Mujanović je srušen u kaznenom prostoru Cibalie i sudac Goran Gabrilo opravdano pokazuje na „bijelu točku“. Najbolji strijelac Slavena Belupa Tomislav Bušić slabo izvodi najstrožu kaznu i loptu šalje kraj desne vratnice.

U nastavku susreta gledali smo izjednačenu igru uz nekoliko prigoda na obje strane ali bez pogotka, tako da je gol Kresingera u 33. minuti bio i konačni rezultat utakmice.

Čestitam gostima na pobjedi, presudan je bio naš promašeni jedanaesterac i utakmica je otišla u krivom pravcu. Očito, da nismo imali dovoljno koncentracije u nekim završnim akcijama i sada možemo samo žaliti za izgubljenim bodovima – kazao je razočarani Roj Ferenčina, trener Slavena Belupa i dodao:

Iako smo neočekivano izgubili idemo dalje i nadam se da ćemo bolju igru pokazati već u sljedećem kolu s Interom u Zaprešiću. Bit ćemo jači za Poljaka i Purića, koji zbog kartona i ozljede nisu konkurirali za Vinkovčane – završio je Ferenčina.