NK SLAVEN BELUPO – FK SLOBODA (Tuzla) 1:0

07.07.2012.


Nogometaši Slavena Belupa ovog vikenda sudjeluju u Ruščicu kraj Slavonskog Broda na memorijalnom turniru Zvonko Mikločević u čast poginulih branitelje, članova domaćeg NK Posavac. Uz koprivničkog prvoligaša na turniru još nastupaju vinkovačka Cibalia i slovenski Koper.

Farmaceuti su danas poslijepodne igrali s tuzlanskom Slobodom koju su pobijedili 1:0 pogotkom Brleka u 70. minuti igre i uvrstili se u nedjeljno finale u kojem će se sastati s pobjednikom susreta Cibalia – Koper (20 sati).

Utakmica Slaven Belupo – Sloboda odigrana je po vrlo vrućem i sparnom vremenu, naša je momčad imala znatno više od igre te propustila realizirati nekoliko stopostotnih prigoda za uvjerljiviju pobjedu.

SLAVEN BELUPO: Pelin, Geng, Kokalović (od 46. Šestak), Grgić (od 46. Bubnjić), Maras (od 46. Pašalija), Gregurina (od 46. Grgec), Batarelo (od 46. Brlek), Kuprešak, Rak (od 46. Vručina), Vugrinec (od 46. Takač), Bušić (od 46. Šaban).

Trener: Roy Ferenčina.