NK SLAVEN BELUPO – AB KOPENHAGEN 2 : 2

06.02.2007.


U posljednjoj pripremnoj utakmici u Antalyji, Slaven Belupo je odigrao neodlučeno, 2:2, s danskim drugoligašem AB Kopenhagenom. Naša je momčad povela pogotkom Marija Dodika nakon asistencije Mateasa Delića u 17. minuti, no AB Kopenhagen je izjednačio pogotkom iz slobodnog udarca u 19. minuti. Novo vodstvo za Slaven Belupo osigurao je Ivan Radeljić nakon kornera kojeg je izveo Stjepan Poljak u 59. minuti, a u završnici utakmice Danci su ipak uspjeli doći do izjednačenja zahvaljujući pogotku Baunsgaarda. U 38. minuti zbog prigovora sucu isključen je Tomislav Kelemen, no sudac je dopustio zamjenu, pa je prve minute na pripremama u Turskoj odigrao junior Mato Jajalo.

Slaven Belupo: Lisjak – Kokalović (od 73. Poldrugač), Radiček, Radeljić (od 73. Kristić), Elez (od 73. Bodrušić) – Šomoci (od 66. Sopić), Kelemen (od 39. Jajalo), Poljak (od 73. Mumlek) – Jambrušić (od 66. Bošnjak), Dodik (od 73. Vručina), Delić (od 66. Posavec).

Trener: Elvis Scoria.

AB Kopenhagen: Drexel, Bjergsted (od 84. B. Nielsen), Andersen, Larsen, Lykke, Gellert, Haiba, Bousinakis (od 84. Manneh), R. Nielsen, Eggerts, Nana (od 60. Baunsgaard).

Trener: Christian Andersen.

Strijelci: 1:0 Dodik (17), 1:1 Eggerts (19), 2:1 Radeljić (59), 2:2 Baunsgaard (85).