NK PULA STARO ČEŠKO – NK SLAVEN BELUPO 1:0

05.11.2005.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Poldrugač, Karabatić, Bodrušić – Bošnjak (od 63. Kovač), Lee (od 75. Dodik), Dunković, Musa, Višković – Vručina, Šaranović (od 63. Pejić)

Trener: Nikola Jurčević

Sastav NK Pula Staro Češko

Iveša, Pamić (od 90. Grizelj), Jerneić (od 46. Kapetan), Iftić, Šehić (od 85. Stošić), Lozo, Radas, Raić-Sudar, Mijatović, Jurić, Rivić

Trener: Milivoj Bračun

Suci

Glavni sudac: Željko Širić (Osijek)

Pomoćni suci: Predrag Borovec (Višnjevac), Tomislav Šetka (Đakovo) i Domagoj Vučkov (Rijeka)

Golovi

1:0 Šehić (48)

Žuti kartoni

Višković (84)

Crveni kartoni

Gledatelja

1000

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo poražen je u utakmici s Pulom Staro češko u Puli rezultatom 1:0. Naša je momčad tako prekinula niz od četiri prvenstvene utakmice bez poraza. U Puli nije nastupio Miljenko Mumlek, a zbog tragične smrti njegove majke cijela je naša momčad bila u šoku. Susret je u prvih desetak minuta bio dosta dinamičan, no onda se ipak zaigralo opreznije. Josip Jerneić je imao dobru priliku u 30. minuti, ali je vratar Robert Lisjak dobro reagirao. Sjajnu priliku Slaven Belupo je imao u 33. minuti, kad je sudac Željko Širić pokazao na bijelu točku zbog prekršaja domaćeg braniča Radasa na Bojanu Vručini. Međutim, jedanaesterac u vodstvo nije uspio pretvoriti Igor Musa, tukao je pored gola. Kazna za taj promašaj stigla je početkom nastavka, kad je Asim Šehić iskoristio pogrešku Dalibora Poldrugača i pogodio mrežu za vodstvo Pule Staro češko od 1:0. Naša je momčad potom zaigrala odlučnije, ali izglednijih prigoda nije bilo. Čak je domaćin mogao i povisiti vodstvo, ali Puljani nisu iskoristili tri velike prilike u završnici utakmice.