NK PODRAVINA – NK SLAVEN BELUPO 0:3

20.10.2009.


PODRAVINA: Jambres, Klekar, Valjak, S. Vadjunec, Fajt, Kosir, J. Vručina, Kranjec, D. Vadjunec, Golenja, Krušelj (još su igrali: Bondelja, Bradarić, Roščić, Sušec)

Trener: Slobodan Sudec

SLAVEN BELUPO: Pelin, Purić, Poldrugač, Gal, Čaval, Jakšinić, Bilen (od 77. Csizmadia), Posavec (od 61. Šafarić), Gregurina (od 46. Tepurić), Vručina (od 61. Poredski), Jambrušić (od 72. Delić)

Trener: Zlatko Dalić

Sudac: Igor Franolić (Ludbreg)

Strijelci: 0:1 – Jambrušić (23), 0:2 – Šafarić (68), 0:3 – Tepurić (83)

Gledatelja: 200

Izvješće:

Nogometaši Slavena Belupa u utorak su odigrali prijateljsku utakmicu u Selniku s Podravinom iz Ludbrega, vodećim sastavom Četvrte hrvatske lige – sjever (skupina A) u kojoj se natječu klubovi iz Varaždinske i Međimurske županije.
Farmaceuti su pobijedili 3:0 pogocima Jambrušića, Šafarića i Tepurića. Trener Zlatko Dalić izveo je kombinirani sastav u kojem su nastupili oporavljenici Vručina, Čaval, Poldrugač, Posavec i Gal, koji će konkurirati za susret s Interom iz Zaprešića u petak 23. listopada na Gradskom stadionu – 17 sati.