NK PLITVICA – NK SLAVEN BELUPO 0:1

17.11.2009.


Koprivnički prvoligaš u utorak je gostovao u Gojancu kraj Varaždina i odigrao prijateljsku utakmicu sa Plitvicom, članom Četvrte hrvatske nogometne lige – sjever (podskupina A).
Farmaceuti su od bezbroj vrlo povoljnih prigoda iskoristili samo jednu i pobijedili pogotkom Vojnovića u 62. minuti – 1:0. U koprivničkom sastavu zbog viroze i ozljeda nisu nastupili Delć, Tepurić, Rogulj, Gregurina i Gal, dok je Kokalović sa mladom reprezentacijom u Slovačkoj. Farmaceuti u srijedu nastavljaju s treninzima i pripremama za prvenstvenu utakmicu s Varteksom u Varaždinu, koja će se igrati u subotu s početkom u 20.30 sati.
SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin), Purić (od 60. Maras), Csizmadia, Nynkeu, Čaval, Poldrugač (od 60. Papa), Jakšinić (od 60. Posavec), Šafarić (od 60. Jambrušić), Bilen, Jurić (od 60. Vojnović), Vručina (od 60. Poredski). Trener: Josip Omrčen-Čeko.