NK MLADOST (Ždralovi) – NK SLAVEN BELUPO 0:3

20.10.2010.


MLADOST: Kakša, Bošnjak, Kukec, Pavić, Mlinarić, Sučić, Nađ, Pavec, Ščrbašić, Margetić, Šola (još su igrali: Gabrinić, Starčević, Kosanović, Tirić, Kutleša, Markić, Habek, Matešin, Jasika)

Trener: Nikola Papac

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Nurković), Purić (od 46. Milardović), Šestak, Labudović, Bagarić (od 46. Kokalović), Nynkeu (od 46. Gregurina), Jakšinić, Poljak (od 46. Vojnović), Delić (od 46. Marčinković), Mujanović, Tepurić (od 46. Poredski)

Trener: Mile Petković

Sudac: Smrček (Bjelovar)

Strijelci: 0:1 – Tepurić (35), 0:2 – Kukec (42 – autogol), 0:3 – Poredski (65)

Gledatelja: 150.

Izvješće:

U sklopu priprema za subotnju prvoligašku utakmicu sa Zagrebom, Slaven Belupo je u utorak gostovao u Ždralovima gdje je odigrao prijateljski susret s Mladosti, vodećim klubom Četvrte hrvatske lige – sjever. Farmaceuti su očekivano pobijedili – 0:3. Vodeći pogodak postigao je Tepurić u 35. minuti, a na 0:2 povisio je nekoliko minuta kasnije autogolom domaći igrač Kukec. Konačni rezultat, 0:3 postavio Poredski polovicom drugog poluvremena.
Koprivnički prvoligaš imao je više od igre i još nekoliko vrlo izglednih prigoda, iako su i domaćini u nekoliko navrata opasno ugrozili vrata koprivničkog prvoligaša, ali nisu bili prisebni u završnici.