NK MARIBOR – NK SLAVEN BELUPO 2:0

14.02.2010.


MARIBOR: Ranilović, Mejač, Đinič, Filekovič, Anđelkovič, Bačinovič, Mertelj, Mezga, Mihelič, Plut, Bunderla (još su igrali: Majer, Samardžič, Školnik, Spahič, Jelič)

Trener: Borut Milanovič

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin), Marčić (od 80. Ledinski), Poldrugač (od 87. Bubnjić), Rogulj, Čaval (od 56. Jakšinić), Nynkeu (od 46. Gregurina), Šafarić (od 63. Papa), Purić, Vojnović, Tepurić (od 60. Poredski)

Sudac: Gostenčnik (Maribor)

Strijelci: 1:0 – Plut (21), 2:0 – Školnik (71)

Gledatelja: 200

Izvješće:

Nakon kratkotrajnih priprema u Novigradu Istarskom Slaven Belupo je odigrao prijateljsku utakmicu u Mariboru s istoimenim slovenskim prvoligašem, te izgubio 2:0.
Vodeći pogodak Mariborčani su postigli u 20. minuti a strijelac je bio Plut, koji je snažnim udarcem svladao vratara Rodić.
U drugom poluvremenu domaćini su pogotkom mladog hrvatskog reprezentativca Školnika postavili konačni ishod – 2:0. Zbog snijegom pokrivenih travnjaka koprivničkog stadion Slaven Belupo u utorak ujutro opet odlazi na pripreme u Novigrad Istarski.