NK LUČKO – NK SLAVEN BELUPO 0:1

06.04.2010.


LUČKO: Bašić, Rak, Čunčić, Janković, Rendulić, Žaja, Mehmedović, Jakirević, Fuček, Lončar, Jelić (još su igrali: Kovačić, Halilović, Špoljarić, Šarić, Zekić, Džolan

Trener: Dražen Biškup

SLAVEN BELUPO: Rodić (od 46. Pelin), Purić, Kokalović (od 60. Šafarić), Rogulj (od 46. Poldrugač), Maras (od 46. Geng), Nynkeu, Jakšinić, Posavec, Čaval (od 57. Gregurina), Jurić (od 65. Mujanović), Tepurić (od 46. Poredski)

Trener: Zlatko Dalić

Sudac: Nikola Pavlović (Zagreb)

Strijelac: 0:1 – Nynkeu (13)

Gledatelja: 200

Izvješće:

Slaven Belupo gostovao je u utorak kod trećeplasiranog drugoligaša Lučko s kojim je trener Zlatko Dalić izveo sve raspoložive snage, koje je želio provjeriti uoči prvoligaškog ogleda u subotu kod Osijeka, a među njima je bio i junior Geng.
Farmaceuti su bili bolja momčad svih 90 minuta, a pobjednički pogodak postigao je Nynkeu u 13. minuti igre na ubačaj Posavca.
U drugom poluvremenu koprivnički prvoligaš propustio je još nekoliko povoljnih prigoda iz kojih je mogao postići i uvjerljiviju pobjedu.