NK KAMEN INGRAD – NK SLAVEN BELUPO 4:1

15.11.2005.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Crnac, Karabatić, Kurilić – Lee (od 46. Pejić), Poldrugač, Mumlek, Musa (od 33. Kovač), Višković (od 80. Vručina) – Dodik, Karabogdan

Trener: Nikola Jurčević

Sastav NK Kamen Ingrad

Čavlina – Tomić, Poleti, Parmaković – Sivonjić, Darmopil, Petrović (od 79. Stipković), Mujčin (od 90. Brkanac), Čaval – Brajković (od 65. Ostojić), Zelenika

Trener: Ivica Matković

Suci

Glavni sudac: Ivan Bebek (Rijeka)

Pomoćni suci: Armando Lušetić (Cerovlje), Damir Volf (Rijeka) i Domagoj Vučkov (Rijeka)

Golovi

1:0 Brajković (4), 2:0 Tomić (19), 3:0 Parmaković (42), 4:0 Sivonjić (43), 4:1 Dodik (74)

Žuti kartoni

Čavlina (1), Kurilić (18), Karabogdan (39), Lee (45), Mujčin (75)

Crveni kartoni

Gledatelja

500

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo poražen je u Velikoj u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog Kupa rezultatom 1:4, čime se naš klub oprostio od Kup natjecanja ove sezone. Sve je možda moglo biti i drugačije, ali je naša momčad u 2. minuti propustila realizirati jedanaesterac. Vratar Čavlina srušio je Marija Dodika, ali je udarac Igora Muse obranio Čavlina. Kamen Ingrad ubrzo je postigao pogodak, Čaval je poslao loptu iza leđa naše obrane, a Brajković iz blizine pogađa za 1:0. U 19. minuti domaćin je povisio vodstvo. Tomićev udarac obranio je Lisjak, ali iz ponovnog pokušaja domaći je stoper iz blizine glavom pogodio za 2:0. U 27. minuti solo-prodor Karabogdana, čiji udarac Čavlina brani. Pokušao je u 31. minuti Mumlek udarcem iz daljine, ali opet je vratar Kamena na mjestu. U 33. minuti Musu je zamijenio Kovač, ali ni to nije donijelo poboljšanje u igri naše ekipe. U 35. minuti Brajković tuče pokraj gola, a u 39. Čavlina starta na Karabogdana izvan šesnaesterca, no sudac zbog simuliranja opominje našeg napadača. Novi šok uslijedio je potkraj prvog dijela, kad je Kamen Ingrad došao do visoke prednosti od 4:0. U 42. minuti Mujčin ubacuje iz prekida, a Parmaković glavom matira Lisjaka. Iz akcije u 42. minuti pao je i četvrti pogodak, kad je Čaval ubacio s lijeve strane, a mladi Sivonjić glavom pogodio donji desni kut Lisjaka. U drugom dijelu igralo se uglavnom na sredini terena, naša je momčad pokušavala doći barem do jednog pogotka, ali se domaćin organizirano branio i prijetio iz kontranapada. U 57. minuti tukao je Čaval, Lisjak je obranio njegov udarac, kao i dva pokušaja Mujčina minutu kasnije. Pogodak nade stigao je u 74. minuti. Mumlek je pronašao Dodika, koji izlazi sam pred Čavlinu, koji brani prvi, ali ne i drugi udarac napadača Slavena Belupa. U subotu u Koprivnici Slaven Belupo igra prvenstveni susret sa Cibalijom.