NK KAMEN INGRAD – NK SLAVEN BELUPO 2:0

18.09.2004.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Bošnjak (od 80. Jambrušić), Karabatić (od 63. Kelemen), Bodrušić – Pejić (od 71. Vručina), Vukojević, Musa, Jurić, Višković – Dodik, Karabogdan

Trener: Branko Karačić

Sastav NK Kamen Ingrad

Čavlina – Poleti, Kurilić, Vuica – Lalić (od 73. Božinovski), Kralj, Kovač, Rendulić – Skhembi (od 65. Bajsić) – Šaranović (od 45. Kranjčec), Kopunović

Trener: Hrvoje Braović

Suci

Glavni sudac: Darko Feljan (Zagreb)

Pomoćni suci: Siniša Buić (Zagreb), Armando Lušetić (Cerovlje) i Dražen Rapić (Vinkovci)

Golovi

1:0 Lalić (59’), 2:0 Rendulić (86’)

Žuti kartoni

Pejić (52’), Jurić (56’), Kovač (60)

Crveni kartoni

Čavlina (45’)

Gledatelja

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo poražen je u Velikoj od Kamena Ingrada, koji je cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje. Međutim, boljom igrom u nastavku domaća je momčad došla do dva pogotka i osvojila sva tri boda. Velika tako ostaje neosvojiva tvrđava za Slaven Belupo, naš klub tamo nije osvojio ni boda.

U prvom dijelu prva prigoda dogodila se u 10. minuti, kad je Lisjak loše izbacio jednu loptu. nakon čega je Kopunović tukao glavom, no naš vratar uspio je izbaciti loptu s gol-crte. Musa je uposlio Karabogdana u 28. minuti, no njegov udarac odlazi pored vratiju. Šaranović u 36. minuti pogađa vratnicu, u istom napadu vratnicu je pogodio i Lalić. Domaći je vratar Čavlina u 45. minuti dobio crveni karton zbog prekršaja na Karabogdanu izvan šesnaesterca. Domaća momčad ipak je u nastavku povela s igračem manje. U 59. minuti Kovač oduzima loptu Bošnjaku, Rendulić centrira s lijeve strane, a Lalić iz blizine pogađa mrežu. Vukojević u 84. minuti pogađa gredu snažnim udarcem iz daljine, a konačnih 2:0 postavio je Rendulić na dodavanje Bajsića.