NK KAMEN INGRAD – NK SLAVEN BELUPO 2:0 (1:0)

29.10.2003.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Jurić, Gal, Jurčić, Božac – Pejić (46’ Brgles), Vukojević, Landeka (76’ Šimek), Višković – Guč, Dodik

Trener: Ivan Bedi

Sastav NK Kamen Ingrad

Galinović – Andričević, Kurilić, Smoje – Balašković, Bešlić (70’ Kralj), Čižmek (81’ Jakirović), Rendulić – Kopunović (55’ Bajsić), Šaranović – Žekić

Trener: Nenad Gračan

Suci

Glavni sudac: Edi Šunjić (Split)

Pomoćni suci: Zoran Krečak (Šibenik), Tonči Pavlinović (Split), Miroslav Vitković (Vinkovci)

Golovi

1:0 Zekić (6’), 2:0 Šaranović (88’)

Žuti kartoni

Pejić (17’), Guč (29’), Balašković (34’), Bešlić (37’)

Crveni kartoni

Gledatelja

500

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo je u Velikoj izgubio od Kamen Ingrada rezultatom 2:0 i oprostio se od natjecanja u Kupu Hrvatske. Iako su gosti stvorili nekoliko dobrih prilika, nijednu nisu uspjeli pretvoriti u pogodak, dok je domaćin došao u vodstvo u samom početku, da bi na kraju samo potvrdio pobjedu. Utakmicu je bez pogreške sudio Edi Šunjić.

Pred malim brojem gledatelja prvu šansu imao je naš klub. Vukojević je u 4. minuti izveo korner, a Landeka je na prvoj vratnici glavom poslao loptu pored gola. Kazna za taj promašaj stigla je nakon dvije minute, brzi Šaranović probio je lijevu stranu i pred golom pronašao Zekića, koji je spretno reeagirao i iz blizine pogodio za 1:0.

Do kraja prvog dijela nije bilo izglednijih prilika, a nastavak je ponudio bolji nogomet.

U 47. minuti Lisjak je odlično obranio Kopunovićev udarac sa desetak metara, a minuti kasnije Landeka je jednu odbijenu loptu poslao iznad vratiju. Možda i najveću priliku Slaven Belupo imao je u 54. minuti. Dodik je prihvatio loptu na rubu šesnaesterca, uposlio Guča koji s desne strane šalje odličnu loptu za Viškovića, a on umjesto sigurne realizacije promašuje okvir gola.

U 72. minuti Višković je ubacio iz slobodnog udarca sa desne strane, glavom je u padu tukao Landeka, a Galinović loptu izbacuje u korner.

U 86. minuti sa dvadesetak metara snažno je opalio Jurić, ali je Galinović fantastično loptu izvadio ispod grede.

U 88. minuti domaći su odlično iskoristili prekid. Bajsić je kratkom loptom uposlio Jakirovića, koji tuče iz blizine, a Šaranović na gol crti samo potvrđuje pogodak za 2:0.

U 90. minuti Kralj je snažno tukao sa osamnaest metara, ali je Lisjak obranio.

Naša momčad okreće se prvenstvu, u nedjelju u Koprivnicu dolazi Inker.