NK KAMEN INGRAD – NK SLAVEN BELUPO 0:0

26.10.2005.Sastav NK Slaven Belupo

Lisjak – Kurilić, Karabatić, Bodrušić – Bošnjak (od 60. Kovač), Lee, Musa (od 71. Dunković), Poldrugač, Višković – Šaranović (od 78. Pejić), Karabogdan

Trener: Nikola Jurčević

Sastav NK Kamen Ingrad

Čavlina – Tomić, Poleti, Parmaković – Božinovski (od 46. Peić), Darmopil, Petrović (od 46. Kralj), Mujčin, Čaval (od 82. Mujdža) – Papa, Lakić

Trener: Ivica Matković

Suci

Glavni sudac: Edi Šunjić (Split)

Pomoćni suci: Željko Grgec (Bistra), Josip Novko (Varaždin) i Danijel Trampus (Osijek)

Golovi

Žuti kartoni

omić (65’), Višković (67’), Bodrušić (79’), Kovač (82’)

Crveni kartoni

Kovač (90-drugi žuti), Karabatić (90-nesportsko ponašanje), Tomić (90-drugi žuti)

Gledatelja

1000

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo ostao je neporažen na gostovanju kod Kamena Ingrada u Velikoj. Bio je to prvi bod kojeg je naša momčad osvojila na gostovanju u Velikoj, a remi je najrealniji ishod utakmice koja nije obilovala prigodama niti kvalitetnom igrom. U 1. minuti Bošnjak je tukao iznad grede, a u 4. minuti Karabogdan ubacuje iz kornera, a Karabatić glavom šalje loptu prema golu, ali Čavlina je bio na mjestu. U 8. minuti nakon akcije Šaranovića i Muse Lee je tukao iznad gola. Minutu poslije Lakić se našao u dobroj situaciji, no pred Lisjakom je igrao rukom. Kurilić je u 33. minuti glavom iz daljine gađao gornji lijevi kut, ali je Čavlina opet siguran.

U nastavku je u 47. minuti Karabogdan ubacio s lijeve strane, a Karabatić je u šesnaestercu pao u duelu s Tomićem. Musa je pokušao iznenaditi Čavlinu udarcem iz kuta u 61. minuti, tukao je u okvir gola, ali vratar Kamen Ingrada opet je dobro reagirao. U 62. minuti Kovač tuče s ruba šesnaesterca pored gola, a udarac istog igrača minutu kasnije Čavlina je obranio. Kralj u 64. minuti iz daljine tuče izvan okvira gola, a u završnici je Kamen Ingrad imao još dvije prigode. U 72. minuti Papa je glavom s pet metara promašio vrata, a u 76. Mujčin iz daljine šalje loptu pored gola. U završnici su viđena i čak tri crvena kartona, isključeni su Kovač, Karabatić i Tomić.