NK DUGO SELO – NK SLAVEN BELUPO 0:2

09.08.2011.


DUGO SELO: Berišić, Matić, F. Vojnović, Stošić, Monar, Brkić, Ivančević, Martić, Benković, Rac, Klarić (još su igrali: Šlogar, Svaguša, Micić, Skorina, Šimunović, Dominko, Filipović, Maras, Topalović, Tolj, Presečki, Begović)

Trener: Miroslav Škrlec

SLAVEN BELUP: Pelin, Mamić, Šestak, Bubnjić, Pilipović, Jakšinić, Čanađija, Vojnović, Poljak, Jambrušić, Havojić (još su igrali: Marković, Geng, Brlek, Potroško, Kuprešak)

Trener: Roy Ferenčina

Sudac: Jurakić (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Jakšinić (30), 0:2 Havojić (86)

Izvješće:

Slaven Belupo gostovao je u Dugom Selu gdje je s istoimenim klubom odigrao prijateljsku utakmicu. Kombinirana momčad farmaceuta, za koju je nastupilo i nekoliko juniora, bila je uvjerljivo bolja momčad i pobijedila 0:2.

Nakon nekoliko propuštenih prigoda vodeći poredak za našu momčad postigao je Jakšinić u 30. minuti i s tim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku susreta oba trenera izmijenilo je veći broj igrača a konačni rezultat 2:0 postavio je Havojić u 86. minuti.

Koprivnički prvoligaš u srijedu prije podne nastavlja s treninzima i pripremama za subotnje gostovanje kod Cibalie u Vinkovcima.