NK CROATIA SESVETE – NK SLAVEN BELUPO 4:6

06.01.2009.


CROATIA SESVETE: Radoš, Mamić, Sušak, Čižmek, Šaban, Šimić, Zubak, Landeka, Jurakić, Palić, Jurin, Mus, Čičak, Pilipović, Vojnović.

Trener: Zlatko Kranjčar

SLAVEN BELUPO: Pelin, Rodić, Čaval, Kokalović, Rogulj, Šafarić, Kresinger, Bilen, Delić, Purić, Vručina, Lapić, Jajalo, Gregurina, Pavec.

Trener: Josip Omrčen-Čeko.

Suci: I. Krečak, J. Mihalj, I. Modrić

Strijelci: 1:0 – Vojnović (2), 1:1 – Vručina (3), 1:2 – Kresinger (7), 2:2 – Šaban (7), 2:3 – Delić (8), 3:3 – Palić (14), 3:4 – Purić (19), 4:4 – Landeka (20), 4:5 – Vručina (21), 4:6 – Vručina (24)

Žuti kartoni:

Crveni kartoni:

Gledatelja: 1.500.

Izvješće:

Slaven Belupo uspješnije je krenuo u susret sa Croatijom Sesvete, nego sa Šibenikom i prvi dio utakmice riješio u svoju korist 2:3, pogocima Vručine, Kresingera i Delića. U nastavku Kokalović je propustio stopostotnu prigodu za povećanje vodstva nakon koje su Sesvečani izjednačili – 3:3. Pri kraju susreta farmaceuti su se razigrali, Purić je povisio na 3:4 a Vručina, koji je bio najbolji strijelac utakmice s dva uzastopna pogotka donio pobjedu u susretu sa Sesvečanima – 4:6.
U četvrtak (8. siječnja) Slaven Belupo odigrat će tri utakmice u svojoj skupini, a suparnici će mu biti Rijeka, Hajduk i Cibalia nakon kojih će biti poznat konačni plasman koprivničkog prvoligaša u skupini iz koje tri najbolje plasirane momčadi ostaju u daljnjem natjecanju Dvoranskog prvenstva Prve HNL.