NK BUDAINKA – NK SLAVEN BELUPO ( 1 : 4 )

13.10.2004.Sastav NK Slaven Belupo

Pelin – Gal (od 64. Šarlija), M. Jurić, Radić – Bošnjak, Vukojević, Srpak, Kelemen (od 41. Šomoci), Višković – Vručina, Karabogdan (od 46. Pejić)

Trener: Branko Karačić

Sastav NK Budainka

Gavrić – Vuksanović, Kurdija, T. Ravlić – Crnjac, M. Ravlić, D. Jurić (Od 54. Rašić), Jozić (Od 46. Gavranić)- Matijević, Jelčić – Bertok (od 60. Tolić)

Trener: Predrag Samardžija

Suci

Glavni sudac: Nikola Petir (Kašina)

Pomoćni suci: Boško Vukušić i Igor Kramar (oba Zagreb)

Golovi

1:0 Vuksanović (6), 1:1 Radić (18), 1:2 Karabogdan (26), 1:3 Karabogdan (29), 1:4 Srpak (36)

Žuti kartoni

Jelčić, Vuksanović (Budainka), Karabogdan, Radić, Šarlija, Vručina (Slaven Belupo)

Crveni kartoni

Gledatelja

500

Izvještaj sa utakmice

Slaven Belupo je u utorak u Slavonskom Brodu uvjerljivom pobjedom nad trećeligašem Budainkom izborio plasman u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog Kupa. Utakmica je započela vodstvom domaćih, u 6. minuti iz kuta je ubacio Crnjac, a Vuksanović neometan pogađa za 1:0. Domaći sastav ušao je u susret s velikim entuzijazmom, ali je uskoro došla do izražaja razlika u kvaliteti i naša momčad je do poluvremena vodila da tri pogotka razlike. Izjednačenje je uslijedilo u 18. minuti, kad je Karabogdan ubacio iz prekida, a Davor Radić bio je najviši u skoku i glavom pogodio za 1:1. Drugi i treći pogodak Slavena Belupa postigao je Ivica Karabogdan nakon efektnih solo-prodora, a konačnih 1:4 postavlja Nikica Srpak nakon ubačaja Bošnjaka s desne strane. U nastavku je pričuvni napadač Pejić propustio nekoliko izglednih prilika, no unatoč tome naša momčad je prošla Budainku te će se na proljeće u Kupu natjecati među osam najboljih momčadi.