NISMO ISKORISTILI UVJERLJIVU PREDNOST – KAZAO JE TRENER KOPIĆ

03.08.2015.


Otkako je prvoligaš Slaven Belupo nikad nije bio bliže pobjedi u susretu s Hajdukom u Split. Nakon prvih 45 minuta prikazao je najbolju igru u dosadašnja četiri prvenstvena kola, imao vodstvo 0:2 ali ga nije uspio zadržati do kraja susreta jer su Splićani u drugom dijelu uspjeli izjednačiti i tako je svakoj momčadi pripao bod.
Imali smo uvjerljivo vodstvo koje smo mogli povećati početkom drugog poluvremena kada smo imali kontru za 3:0. Da smo u tome uspjeli iz Splita bi se vratili pobjedom. Neki naši igrači mislili su da je sve gotovo i stekao sam dojam da su težili samopromociji, što nam se na kraju osvetilo. No o tome ćemo razgovarati u svlačionici i rješenje pronaći kroz treninge – rekao je nakon splitske utakmice trener naše momčadi Željko Kopić.