NIKOLOSKI PROPUSTA GOSTOVANJE U SPLITU

27.04.2007.


Prvi vratar Slavena Belupa Jane Nikoloski na treningu je ozlijedio rame te će propustiti prvenstveno gostovanje kod Hajduka u Splitu. Ozljeda je ipak lakše prirode, a Nikoloskog ce na vratima zamijeniti Robert Lisjak.

– Hajduk ima kvalitetnu momčad, koja je u usponu nakon tri uzastopne pobjede, zato moramo biti oprezni. Očekujem Hajdukov pritisak od prve minute, ali moji igraći bit ce na to spremni. Vjerujem da, za razliku od prošle utakmice, nećemo biti impresionirani imenom Hajduka i velikim stadionom. Što se tiče sastava, igrat ćemo u istoj formaciji kao i protiv Zagreba, s tim da na vrata ide Lisjak, a na lijevi bok oporavljeni Bodrušić – izjavio je trener Slavena Belupa Elvis Scoria.

Utakmica Hajduka i Slavena Belupa na stadionu na Poljudu započinje u subotu u 17,30 sati, a sudit će Igor Pristovnik iz Zagreba. Izravni prijenos je na HTV 2.