NIKOLA KATIĆ OPET U REPREZENTACIJI U-21

19.09.2017.


 

Nakon pobjede u gostima kod Moldove, Hrvatska reprezentacija U-21 nastavlja kvalifikacijski ciklus za Europsko prvenstvo domaćim ogledima u Varaždinu.

Tako će 5. listopada mladi Vatreni dočekati Bjelorusiju, a 9. listopada snage će odmjeriti i s Češkom.

Poziv u mladu hrvatsku reprezentaciju za obje utakmice opet je dobio stoper Slavena Belupa Nikola Katić, koji je svojim dosadašnjim nastupima opravdao povjerenje izbornika Nenada Gračana.

U reprezentaciju U-21 još su pozvani: Josip Posavec (Palermo), Fran Karačić (Lokomotiva), Borna Sosa (Dinamo), Filip Benković (Dinamo), Duje Ćaleta-Car (RBSalzburg), Ivan Šunjić (Lokomotiva), Josip Brekalo (Stuttgart), Andrija Balić (Udinese), Nikola Vlašić (Everton), Nikola Moro (Dinamo), Ivan Fiolić (Dinamo), AdrianŠemper (Lokomotiva), Petar Bočkaj (Osijek), Lovro Majer (Lokomotiva), Luka Ivanušec (Lokomotiva), Marin Jakoliš (AdmiraWacker) i Petar Bosančić (Hajduk).