Niko Janković do ljeta u Slaven Belupu

19.01.2021.


Niko Janković, veznjak rođen 25. kolovoza 2001. godine u Zagrebu, proljetni dio sezone igrat će na posudbi u Slaven Belupu. Prošao je školu nogometa njemačkog Stuttgarta, a u naš klub dolazi iz Dinama u kojem je ove sezone upisao jedan nastup u HT Prvoj ligi te 18 nastupa za B momčad u Drugoj ligi u kojoj je postigao tri pogotka te je jednom bio asistent. Janković je i stalni član mlade U-19 reprezentacije.

– Gledao sam ove sezone Slaven Belupo i mislim da je ovaj klub odlična opcija za mene. Dopada mi se stil igre u kojem napad počinje od golmana, obrana od napadača te se igra od noge do noge.  Moje pozicije su ‘osmica’ i ‘desetka’, ali prilagodit ću se bilo kojem zahtjevu trenera Stipića i učinit ću sve da svojim igrama pomognem momčadi da ostvari što bolje rezultate.

Niko, dobrodošao i sretno!