Nezaustavljivi prednatjecatelji, pionirima bod kod Lokomotive

26.02.2024.


Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2016. godine, zaista su nezaustavljivi u novoj godini. Nakon zlata u Kotoribi, Varaždinu, Ormožu i Murskom Središću, ovog su vikenda ostvarili još jedan vrhunski rezultat i osvojili prvo mjesto na turniru u Čakovcu. Pod vodstvom trenera Josipa Teteca turnir su osvojili sa svim pobjedama, a Jakov Petrović bio je najbolji strijelac turnira.

Pioniri i kadeti su u sklopu 18. kola Prve nogometne lige gostovali u Zagrebu kod Lokomotive. Pioniri su od 10. minute vodili pogotkom Luke Novaka, a domaćin je u samoj završnici susreta uspio izjednačiti i preko Utrobičića doći do 1:1. Kadeti su poraženi rezultatom 2:1. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Bukal u 58. minuti susreta. Pioniri su trenutno 12. s 12 osvojenih bodova, a kadeti osmi s 22. U idućem kolu mladi Slavenaši gostuju u Splitu kod Hajduka.

Sastav prednatjecatelja: Jakov Ferlindeš, Franc Švaco, Petar Loinjak, Luka Kukelščak, Vito Vitanović, Stefan Bojanić, Kristijan Perković, Petar Osman, Andrija Markić, Dorijan Stanešić, Matej Pakasin, Jakov Petrović, Zrin Škrinjar, Noa Ruk. Trener: Josip Tetec.

Sastav pionira: Vdović, Danković, Bosek, Ernečić, Jerčinović. Novak, Mitrović, Zrinski, Bogić, Kolar, Pavičić. Klupa: Sokač, Šomoci, Stručić, Kučina, Gašpert, Granatir, Kuhanec. Trener: Karlo Galinec.

Sastav kadeta: Kolar, Habijanec, Ivančić, Cvitanić, Glavica, Polić, Sokač, Aščić, Marić, Šivalec, Kucel. Klupa: Podhraški, Bukal, Tomić, Tambić, Papac, Vrančić. Trener: Vedran Purić.